Ескалатори

ескалатор
ТЦ “Сади Перемоги”

Вибір, монтаж і налаштування ескалаторів

Ескалатори – невід’ємна частина практично будь-якого сучасного торгового і розважального центрів, вокзалів, аеропортів та інших громадських будівель. Погодьтеся, набагато зручніше з покупками плавно їхати на рухомій сходинці, ніж йти по сходах. Раніше ескалатори використовувалися, в основному, для спуску в метрополітен або як альтернатива дуже великим сходам. Наприклад, колись в Одесі на місці нинішнього фунікулера біля Потьомкінських сходів стояв ескалатор. Сьогодні ж цей вид підйомного механізму використовується всюди, що дозволяє регулювати і перерозподіляти потік відвідувачів по декількох каналах руху.

Як вибрати ескалатор

Вибір моделі, виду і кількості ескалаторів залежить від декількох факторів:

 

1. Призначення. Тобто, для вибору обладнання має значення, буде ескалатор використовуватися в громадському будинку (поверховий ескалатор), служити для спуску в тунель (тунельний ескалатор) або встановлюватися поза приміщенням.
2. Інтенсивності людинопотіку. Обладнання підбирається в залежності від необхідної пропускної здатності. Немає необхідності встановлювати, наприклад, в невеликий двоповерховий супермаркет обладнання, здатне пропустити потік людей, як в годину пік в метрополітені.
3. Швидкості руху. Стандартна швидкість руху ескалатора становить 0,75 м/с. Але, при необхідності, можна вибрати модель зі швидкістю 0,72 м/с і 2 м/с. Все залежить від місця установки і індивідуальних вимог до експлуатації.

Монтаж і налаштування з компанією «РЕАЛ»

Досвід нашої компанії і кваліфікація фахівців дозволяє виконувати «під ключ» всі роботи по монтажу, налаштування та введенню в експлуатацію ескалаторів для об’єктів нежитлової нерухомості будь-якої складності. Ми також готові надати комплекс послуг по оснащенню об’єкта повним набором підйомно-транспортних механізмів, а це не тільки ескалатори, а й траволатори, ліфти і підйомники.

Етапи роботи
Співпраця з нашою компанією можна розділити на такі етапи:

  • вибір обладнання: ми не тільки порекомендуємо кращий бренд саме для Вас, але також вкажемо на вибір оптимальних технічних характеристик, а також подбаємо про те, щоб зовнішній вигляд обладнання гармонійно вписався в стиль об’єкта;
  • монтаж і налаштування: наші професіонали гарантовано в строк виконають монтаж і налаштування ескалаторів з дотриманням всіх вимог і технічних норм;
  • введення в експлуатацію: це завершальний етап, який включає в себе проведення повного первинного огляду і введення в експлуатацію в Головному управлінні Держпраці в Одеській області.

Коли всі етапи роботи будуть завершені, ми можемо запропонувати Вам подальшу співпрацю і послугу з технічного обслуговування обладнання.

З якими виробниками працюємо

Ми працюємо з обладнанням, яке має відповідний сертифікат якості і дозвіл на установку та експлуатацію на території України. Це такі бренди, як OTIS, SJEC, MIZUI та інш.

Як зробити замовлення і дізнатися вартість

Якщо залишилися питання, хочете зробити замовлення або просто отримати професійну консультацію, телефонуйте +38 (048) 7777-410, або відправляйте повідомлення прямо з цієї сторінки. Ми обов’язково зв’яжемося з Вами і сорієнтуємо по вартості обладнання. Кожен прорахунок вартості (як і можливість бонусів і знижок) робиться індивідуально для об’єкта.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×