Пасажирські ліфти

пасажирський ліфт у новобудові
ЖК “Зелений мис”

Ліфт пасажирський для Вашого будинку

Перший ліфт для підйому пасажирів у висотній будівлі був спроектований і встановлений в Нью-Йорку в далекому 1857 році Еліша Грейвс Отісом, американським винахідником і засновником компанії «Otis Elevator Company». Він також розробив перші уловлювачі, які утримують ліфт від падіння в шахту в разі аварії. З тих пір обладнання модернізувалося, вдосконалювалося, ставало все більш функціональним і безпечним, незмінним залишилося одне – пасажирські ліфти не втратили своєї актуальності і сьогодні.

Основні параметри і види ліфтів

Пасажирські ліфти призначені для перевезення людей і малогабаритних вантажів в житлових і нежитлових будинках. Їх вантажопідйомність варіюється від 300 і 450 кг – до 630 і 1000 кг. Вибір вантажопідйомності, кількості ліфтів і їх швидкості залежить від поверховості та пасажиропотоку, і регламентується відповідною нормативною документацією.
Для зручності пасажирів кабіна ліфта може бути як з відкриванням дверей з одного боку, так і прохідною, коли вихід здійснюється в обидва боки. Сучасні ліфти можуть бути з машинним приміщенням (МП), в якому розміщується станція управління і обладнання, що забезпечує роботу ліфта, і без МП, коли обладнання монтується безпосередньо в шахті ліфта, а станція управління знаходиться на останньому поверсі біля входу в ліфт.

За типом приводу пасажирські ліфти діляться на:

  • електричні: найбільш популярний тип ліфта; рух кабіни наводиться за допомогою електричного приводу – лебідки та тягових канатів;
  • гідравлічні: відмінна риса – безшумність роботи; купе кабіни приводиться в рух гідроциліндром;
  • пневматичні: це капсульний тип ліфта і не розрахований на багатоповерхові будинки, використовується в тих випадках, коли неможлива установка стандартного електричного ліфта; купе кабіни приводиться в рух регулюванням надходження потоку повітря в шахту.

Кожен з типів ліфтів має як свої плюси, так і мінуси. Вибір залежить від навантаження при майбутньої експлуатації, призначення і об’єкта установки.

Оскільки перевезення пасажирів потрібно не тільки в багатоквартирних будинках, але і в торгових і бізнес центрах, пасажирські ліфти бувають з глухою кабіною і панорамні, тобто, прозора кабіна ліфта дозволяє здійснювати зовнішній огляд. Такі ліфти в основному використовуються в торгівельних центрах. Вони можуть бути як шахтними, так і змонтованими на металевий каркас. Існують також пасажирські ліфти для приватних будинків. Таке обладнання має невелику вантажопідйомність (до 300 кг) і мале енергоспоживання. Купе кабіни може бути оснащено під індивідуальні вимоги клієнта.

Що ми пропонуємо:

– спеціалізуємося на пасажирських ліфтах провідних світових брендів. На даний момент в нашому портфоліо монтаж, налаштування та обслуговування ліфтів MITSUBISHI, SIMENS, OTIS, MIZUI, Євроформат, Kleemann, Карат-Ліфткомплект та інш.;
– працюємо з будь-якими видами конструкцій і приводів (гідравлічний, електричний, пневматичний) і з об’єктами будь-якої поверховості (від 2-х поверхів і вище);
– виконуємо роботи «під ключ», тому в комплекс робіт з монтажу та налаштування ліфтів входити диспетчеризація, освітлення всередині шахти, введення в експлуатацію та реєстрація паспорта ліфта в головному управлінні Держпраці в Одеській області.

Як залишити заявку

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом і ми зробимо індивідуальний прорахунок вартості для Вас з урахуванням всіх технічних параметрів:
– по телефону +38 (048) 7777-410 або з нашими менеджерами;
– через форму зворотного зв’язку з цієї сторінки.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×