Відеоспостереження

Відеоспостереження в ліфті – захист від вандалів

Розмальована і подряпана кабіна, сміття, зламані кнопки на панелі управління – це мала частина того, що деякі пасажири можуть зробити з ліфтовим обладнанням, яке не тільки необхідно буде почистити, а й витратитися на дорогий ремонт. Надійним помічником в боротьбі з вандалізмом стане встановлена ​​відеокамера. Устаткування можна встановити не тільки всередині кабіни ліфта, але і на кожній посадочній площадці. А в комплекті з установкою контролю доступу, ймовірність скоєння вандальних дій значно знизиться. Ми рекомендуємо встановлювати відеоспостереження не тільки в кабіні ліфта, але і на посадочних майданчиках, на вході в під’їзд і т.інш., щоб мінімізувати ймовірність скоєння крадіжок або вандальних дій.

Варіанти установки відеоспостереження

Існує два варіанти встановлення обладнання:
дротовий: відмінно підійде для невеликих об’єктів і багатоквартирних будинків з поверховістю до 9 поверхів;
бездротової: краще реалізовувати для ЖК і великих об’єктів, коли відеоспостереження за декількома будівлями необхідно вести віддалено з одного диспетчерського пункту.

Відеоспостереження – основні нюанси

1. Для реалізації відеоспостереження в житлових багатоквартирних будинках необхідно:
– винести пропозицію про встановлення на збори мешканців. Установка буде вважатися легітимною, якщо на зборах присутні не менше 51% мешканців і більшість (але не менше 51%) згодні на установку;
– отримати дозвіл на втручання в конструктив від заводу виробника, згідно з пунктом 6.1.10 «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» та від компанії, яка обслуговує ліфти;
– вибрати до 4-х чоловік, наприклад, з числа членів правління та обслуговуючого персоналу, яким будуть доступні записи з камер, оскільки інформація, що на них міститься, не повинна стати загальнодоступною.

2. Встановити відеоспостереження в ліфтах громадських будівель набагато простіше, достатньо отримати згоду заводу виробника (6.1.10 «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів») і компанії, яка обслуговує ліфтове обладнання.

Після монтажу обладнання, в обов’язковому порядку необхідно вивісити сповіщальні таблички про роботу відеокамер.

Скільки коштує і як зробити замовлення

Вартість установки відеоспостереження залежить від:
1. Вартості вибраного обладнання.
2. Варіантів виконання (тільки в кабіні ліфта, в кабіні і на посадочній площадці, в комплексі з іншими опціями т.д.).
3. Від складності монтажу і поверховості будівлі.

Фахівці компанії «РЕАЛ» завжди готові надати професійну консультацію, допомогти визначитися з вибором устаткування, варіантом виконання і розповісти про інші технічні нюанси. Зв’язатися з нами можливо будь-яким зручним способом – по телефону +38 (048) 7777-410, через форму зворотного зв’язку. Чекаємо Вас в рядах наших улюблених клієнтів.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×