Кухонні ліфти

ліфт для кухонь
Готель “Фраполлі”

Кухонні ліфти для готелей і ресторанів

Ліфти для кухні – це не просто новий рівень комфорту для ресторанного та готельного бізнесу, це необхідний елемент для оптимізації технологічного процесу в тому випадку, якщо кухня і обідній зал знаходяться на різних поверхах. Кухонний ліфт, або міні підйомник, забезпечить доставку готових страв безпосередньо до відвідувачів, позбавивши офіціантів від необхідності нести їх самостійно з кухні в зал. Що значно підвищить рівень і швидкість обслуговування клієнта.

Особливості конструкції

Конструктивно кухонний ліфт, також, як пасажирський, має невелику шахту на кілька поверхів, по якій переміщається підйомна платформа розміром від 1500 мм х 1250 мм. Розмір шахти і платформи розраховується індивідуально під функціональні обов’язки ліфта.
На кожному поверсі міні ліфт оснащується дверцятами, які органічно вписуються в інтер’єр.
Наприклад, на фото вище представлений кухонний ліфт в готелі «Фраполлі», чорні стулки якого ідеально гармоніють з інтер’єром ресторану.

Вантажопідйомність такого ліфта становить до 500 кг. Тому його можна застосовувати не тільки на кухні, але також для переміщення невеликих вантажів в інших службах готельного комплексу, а також в банках, офісах, і навіть приватному будинку.

Замовити кухонний ліфт у нас

Наша компанія має великий досвід з монтажу та налаштуванню даного типу ліфтів. Наші проекти вже успішно функціонують у багатьох ресторанах і готелях Одеси. Чекаємо Вас в ряди наших клієнтів. Замовити прорахунок вартості Ви можете, зателефонувавши за телефоном +38 (048) 7777-410, або відправивши повідомлення з цієї сторінки.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×