Модернізація ліфта

Модернізація застарілих ліфтів

Згідно п. 6.1.22 «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» ліфтове обладнання, незалежно від виробника і технічних характеристик, має свій граничний термін служби, після закінчення якого ліфт повинен пройти експертизу, тобто, оцінку його технічного стану. За результатом експертизи складається висновок, в якому зазначається, який ремонт ліфта необхідно провести, що замінити, чи можлива його подальша безпечна експлуатація.

Варіанти модернізації

Не завжди після закінчення 25-ти років ліфтове обладнання знаходиться в такому стані, що потребує його повної заміни, тобто, повного видалення ліфтового обладнання, аж до зняття направляючих з шахти, і установки нового. Та й процедура це дуже витратна, оскільки, фактично, потрібно виконати монтаж і налаштування ліфта з нуля.

Тому, в основному робиться модернізація (заміна) його основних вузлів – лебідки, тягових канатів, станції управління.
Також модернізація може включати заміну купе, дверей, ремонт і заміну деталей. Після експертизи гарантований термін служби обладнання залежить від проведеної модернізації, тобто, термін служби продовжується на:

– 4 роки – якщо було проведено ремонт без заміни основних вузлів;
– 10 років – якщо була проведена модернізація із заміною основних вузлів.

Після проведення модернізації, ліфтове обладнання повинно пройти технічний огляд свого стану і отримати висновок, що дозволяє його подальшу експлуатацію. А також провести ввод в експлуатацію в управлінні Держпраці, якщо було проведено заміну ліфта на новий.

Ми рекомендуємо: проводити повну заміну ліфта, що називається, до «голої шахти», у разі якщо металоконструкція шахти, каркас шахти не є безпечними для їх подальшої експлуатації.

Як ми реалізуємо цю послугу

Ми співпрацює з компанією та експертами, які мають всі дозволи і допуски, що дозволяють проводити експертизу ліфтового обладнання. За результатом експертизи наші фахівці дадуть всі необхідні рекомендації і прорахунки щодо його подальшої експлуатації. Ми допоможемо виконати модернізацію так, щоб це було ефективно і грамотно як технічно, так і фінансово.

Вартість послуги

Прорахунок вартості виконується індивідуально для кожного об’єкта. Тому, якщо ваше обладнання вимагає модернізації за терміном служби, або Ви просто хочете його вдосконалити, зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом – по телефону (+38) 7777-410 або через форми зворотного зв’язку з сайту.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×