Контроль доступу

Контроль доступу – просто і ефективно

Контроль доступу – корисна функція, що дозволяє обмежити доступ до користування ліфтом. Послуга користується особливою популярністю в багатоквартирних новобудовах, бізнес-центрах і готельних комплексах.

Переваги

– користуватися ліфтом зможуть тільки ті, хто має спеціальний ключ, який активує роботу ліфта;
– можливість обмежити не тільки допуск сторонніх на об’єкт, але і закрити доступ до цілого поверху (декількох поверхів);
– відключити можливість користуватися ліфтом «злісних неплатників»;
– обмежити відвідування об’єкта сторонніми особами;
– система монтується в будь-яку панель наказів в кабіні ліфта індивідуально, під бажання Замовника. Її можливо встановити, як на ліфти, які тільки вводяться в експлуатацію, так і на давно експлуатуються;
– контроль доступу можливо встановити таким чином, щоб розмежувати користування вантажного і пасажирського ліфта, що особливо важливо в період заселення багатоквартирного будинку і ремонтів.

Варіанти систем

На поточний момент ринок систем контролю доступу широкий і пропонує клієнтам різні модифікації. Від простих систем, що обмежують тільки користування ліфтом, до синхронізації з відеоспостереженням і пожежної безпеки. Яку систему вибрати саме вам – підкажуть фахівці нашої компанії, вислухавши ваші побажання і мету установки обладнання.

Нюанси установки

Також, як і для системи відеоспостереження, для установки контролю доступу необхідно отримати дозвіл від заводу-виробника на втручання в конструкцію ліфта (згідно з пунктом 6.1.10 «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів») і від компанії, яка обслуговує ліфти.

Скільки це коштує?

Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта, оскільки залежить від обраної системи і складності завдання. Зателефонуйте +38 (048) 7777-410, або скористайтеся формою зворотнього зв’язку, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×