Обслуговування ліфтів

Професійне технічне обслуговування ліфтів

Обслуговування ліфтів є серйозним етапом у непростому житті устаткування, оскільки важливо не тільки виконати монтаж і запустити ліфт у роботу, а й постійно стежити за його технічним станом, як за будь-яким механізмом. Правильне і постійне технічне обслуговування (ТО), своєчасний ремонт ліфта і заміна деталей, що вийшли з ладу – це головна умова для його комфортної, а, головне, безпечної експлуатації.

Що входить в ТО

Підписуючи з нами договір, Ви отримуєте повний перелік робіт, які входять в обслуговування. Якщо коротко, то в технічне обслуговування ліфтового обладнання входить огляд і змащення вузлів, що вимагають уваги згідно «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» (НПАОП 0.00-1.02-08). Перш за все, це тягові канати і лебідка, ланцюги безпеки і безперебійна робота станції управління. А також профілактика, своєчасний ремонт і заміна деталей, які швидко зношуються в процесі експлуатації, ролики дверей шахти і кабіни ліфта.

З якими об’єктами працюємо

Наш досвід дозволяє працювати з об’єктами будь-якої складності і сфери діяльності, а саме:
– багатоквартирні будинки будь-якої поверховості;
– торгові та розважальні центри, супермаркети;
– бізнес центри і промислові об’єкти;
– санаторії та готельні комплекси;
– приватні будинки і індивідуальні проекти.

Наші переваги

1. Можна довго розповідати про наші переваги, але, ми вважаємо, що краще за все про нашу роботу говорить вік нашої компанії – 25 років на ринку. Сотні Замовників з нами з першого дня.

2. Наші фахівці мають все необхідне навчання та кваліфікацію, згідно з нормами.

Скільки коштує і як зробити замовлення

Кожен проект індивідуальний – він відрізняється обсягом і кількістю поверхів, складністю конструкції, вантажопідйомністю ліфта та інш. Тому вартість технічного обслуговування розраховується індивідуально для кожного об’єкта. Замовити технічне обслуговування в нашій компанії або задати питання Ви можете за телефоном +38 (048) 7777-410 та написавши на електронну пошту через форму зв’язку нижче.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×