Малий вантажний ліфт

малий вантажний ліфт
Готель “Фраполли”

Застосування малого вантажного ліфта

Малий вантажний ліфт (ЛМШ – ліфт малий шахтний) не призначений для перевезення пасажирів, але незамінний в сфері послуг, торгівлі, банківських установах і т.інш., оскільки використовується для підйому різного малогабаритного вантажу (до 500 кг) на висоту до 30 метрів. Малий вантажний ліфт буде надійним помічником у закладах швидкого харчування, готелях і ресторанах (докладніше про кухонні ліфти). Наприклад, наша компанія здійснює технічне обслуговування ЛМШ, який допомагає доставляти вантаж в ресторані «McDonald’s» на вул. Дерибасівській, 23. При бажанні, такий ліфт можна встановити і в приватному будинку.

Технічні особливості

 • розміри ліфта залежать від його вантажопідйомності, але максимально габарити кабіни (ширина і глибина) становлять до 1 метра, а висота до 1,2 м;
 • завдяки малим розмірам шахта ліфта не вимагає великого простору для монтажу;
 • ліфт оснащений пристроями для безпечного функціонування, а саме: кінцевими вимикачами переспуска і перепідйому кабіни; уловлювачами, які утримують кабіну на направляючих в разі обриву каната; блокуванням руху кабіни з відчиненими дверима; захистом двигуна від перегріву;
 • малий вантажний підйомник має широку сферу застосування завдяки своїм технічним особливостям. Це, практично будь-який об’єкт, де потрібно транспортування невеликого вантажу з одного рівня на інший. Сучасні моделі можна встановлювати навіть на приватній дачі або в гаражі. Погодьтеся, набагато зручніше транспортувати важкий інструмент з допомогою ліфта, ніж нести його вручну.
 • Виробники малих вантажних ліфтів

  На території України малі вантажні підйомники реалізують такі виробники, як Schindler (Німеччина), SKG Metallschneider (Німеччина), KranLift (Україна) та інш. Всі виробники мають відповідні сертифікати якості та дозвіл на продаж, встановлення та експлуатацію обладнання.

  Співпраця з «РЕАЛ»

  Наша компанія здійснює монтаж малих вантажних ліфтів не тільки для одеських об’єктів, але і по всій території України. Ми надаємо послугу «під ключ» і готові супроводжувати Вас на всіх етапах, починаючи від вибору обладнання до його налаштування та подальшого технічного обслуговування. Що стосується технічної документації, то, ЛМШ, як будь-яке ліфтове обладнання, повинен мати свій технічний паспорт, але, на відміну від, пасажирських ліфтів, реєстрація паспорта в контролюючих органах не потрібна.
  Зв’яжіться з нами прямо зараз за телефоном +38 (048) 7777-410 або відправивши повідомлення з даної сторінки, і ми відповімо на всі запитання й приймемо заявку на монтаж устаткування.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

  ×
  Замовити розрахунок

   ×