Лікарняні ліфти

ліфти для лікареньЛіфти для лікарень – монтаж і налаштування

Ліфти для лікарень, санаторіїв і будь-яких медичних установ – це категорія обладнання, що вимагає підвищеної уваги в плані точності роботи і безпеки його експлуатації, оскільки лікарняні ліфти працюють не тільки як стандартні пасажирські, а й ліфти для транспортування пацієнтів.

Що ми пропонуємо

Монтаж і налаштування всіх типів лікарняних ліфтів, а саме:
– ліфти для транспортування важких хворих з внутрішнім керуванням, тобто, ліфт призначений тільки для службового користування і працює з супроводом ліфтера всередині кабіни;
– стандартні пасажирські ліфти, призначені для переміщення між поверхами персоналу і відвідувачів закладу;
– ліфти для перевезення пацієнтів з обмеженими можливостями, в кабіні яких враховуються всі нюанси для безпеки пасажирів;
вантажні ліфти для функціонування медичної установи.

Після введення змонтованого ліфта в експлуатацію, наша компанія готова надати повне технічне обслуговування. У вашому розпорядженні буде не тільки наш кваліфікований електромеханік, а й аварійна служба. Таким чином, обслуговування ліфтів відбувається в режимі 24/7, що особливо важливо для безперебійної роботи медустанови.

Вартість та як замовити послугу

Щоб озвучити вартість послуги, нам необхідно знати всі параметри – кількість устаткування, що монтується, його поверховість, тип ліфтів і т.інш. Зателефонуйте нам за телефоном +38 (048) 7777-410, або надішліть запит через сайт, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×