Монтаж і налаштування

Монтаж і налаштування ліфта

Роботи з монтажу обладнання виконуються у повній відповідності до вимог заводів виробників і українського чинного Законодавства згідно ПУБЕЛ («Правила будови і безпечної експлуатації ліфтів»).
Монтаж ліфтового обладнання можна розділити на кілька етапів, а саме:

I етап – технічне завдання на будівництво шахти ліфта. Даний етап виконується будівельною компанією.
II етап – замовлення ліфтового обладнання. На даному етапі ми можемо дати тільки свої рекомендації, вибір обладнання робить компанія-забудовник і майбутні власники обладнання.
III етап – монтаж і налаштування ліфта. Виконується фахівцями нашої компанії відповідно до технічної документації в паспорті ліфта.
IV етап – первинний огляд, введення в експлуатацію та реєстрація паспорта ліфта в Головному управлінні Держпраці в Одеській області. Також виконується співробітниками нашої компанії спільно з технічним експертом і інспектором управління.

Після виконання монтажу та налаштування, наша компанія передає власнику ліфта зареєстровані паспорта, після чого власник ліфтового обладнання може продовжити співпрацю, уклавши договір на обслуговування ліфтів.

З якими виробниками працюємо

Наша компанія тісно співпрацює з такими відомими і перевіреними виробниками, як MIZUI, KONE, Євроформат, SJEC, KLEEMANN та інш., які мають всі необхідні дозволи та сертифікати згідно Законодавству України.

Які ліфти монтуємо

Ми здійснюємо монтаж ліфтів будь-якої вантажопідйомності (320 кг, 450 кг, 630 кг, 1000 кг і т.д.) і всіх типів:

  • вантажні ліфти – докладніше про це тут (в тому числі малі вантажні);
  • пасажирські (вантажно-пасажирські) – докладніше тут;
  • лікарняні – докладніше тут.

З якими об’єктами працюємо

Ми працюємо з будь-якими об’єктами будівництва, будь-то промисловий комплекс, торговий центр або житловий будинок. Вже на сьогоднішній день в рядах наших клієнтів такі відомі об’єкти, як ТЦ «Галерея Афіна», ТЦ «Fontan Sky», ЖК «Таїровські сади», ЖК «Аквамарін» та інш.

Наші гарантії

Наша компанія має дозвіл на проведення монтажних робіт. Всі співробітники пройшли навчання і отримали необхідну кваліфікацію, а також навчання з охорони праці та з безпечного виконання монтажних робіт. До початку робіт в обов’язковому порядку ми укладаємо договір із Замовником, який є гарантією виконання наших зобов’язань.

Скільки коштує і як зробити замовлення

Кожен проект індивідуальний – він відрізняється об’ємом, матеріалами, вибором постачальника обладнання, тому, на монтаж ліфтів немає фіксованої ціни. Для кожного проекту нашими менеджерами складається індивідуальна калькуляція, яка узгоджується з Замовником на етапі підписання договору. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися докладніше про послугу монтажу ліфтів та її вартості.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×