Вантажні ліфти

вантажний ліфт

Вантажні ліфти для нежитлових приміщень

Ліфтове обладнання призначене не тільки для перевезення пасажирів, а й для транспортування великогабаритних вантажів. Наприклад, вантажні ліфти значно полегшують роботу персоналу в торгових центрах і супермаркетах, оскільки їх вантажопідйомність може досягати до 10000 кг.
Крім об’єктів нерухомості, вантажні ліфти можуть використовуватися на судах для перевезення автомобілів та інших великогабаритних вантажів. Вантажопідйомність такого ліфта може досягати до 10 тонн.

Види вантажних ліфтів

На відміну від пасажирських ліфтів, вантажні можуть працювати як з внутрішнім, так і з зовнішнім управлінням, з супроводом ліфтера і без:
з внутрішнім керуванням: розрізняють ліфти з автоматичним закриттям дверей і ручним (в цьому випадку перевезення людей і вантажів здійснюється тільки ліфтером всередині кабіни);
із зовнішнім управлінням: ліфт відправляється на потрібний поверх за допомогою зовнішньої панелі управління; призначений тільки для перевезення вантажів, перевезення людей категорично заборонена.

За типом приводу, як і пасажирські, ліфти для перевезення вантажів можуть бути електричними і гідравлічними.
Крім вантажних ліфтів з кабіною, для транспортування вантажу існують підйомні платформи. Даний вид ліфта представляє майданчик з огорожею, розсувними дверима і ручним управлінням. Такі підйомники також монтуються в шахті (бетонній, цегляній) або в приставних металоконструкціях, мають тяговий механізм і канати. Такі платформи часто використовуються для доставки вантажу в супермаркетах і торгових центрах.

Що ми пропонуємо

Наша компанія успішно співпрацює з багатьма торговими центрами, наприклад, з торговою мережею «Таврія-В». Ми виконуємо замовлення, починаючи від вибору обладнання, до його монтажу, налаштування та введення в експлуатацію. Ми також готові взяти на себе подальше обслуговування ліфтів в режимі 24/7. Адже в нашій команді є не тільки кваліфіковані електромеханіки, а й аварійна бригада.
Телефонуйте нам за телефоном +38 (048) 7777-410 і ми відповімо на всі ваші запитання про вартість і умови співпраці.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×