Диспетчеризація

Диспетчеризація ліфта – одна з умов безпечної експлуатації

Згідно п. 9.8. «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» (ПУБЕЛ), пасажирські і вантажопасажирські ліфти, встановлені в житлових будинках, повинні бути обладнані двостороннім зв’язком з диспетчерським пунктом на весь термін експлуатації ліфтового обладнання. Тобто, при виникненні аварійної ситуації (наприклад, в разі застрявання ліфта), пасажир повинен мати можливість миттєво повідомити про це з кабіни диспетчеру. У ролі «диспетчерського пункту» може виступати індивідуально обладнаний пост для диспетчера (на один і більше будинків), пост охорони або консьєрж. Відмовляючись від установки диспетчерського зв’язку, власник ліфтового обладнання не тільки порушує норми, але і піддає життя жителів будинків небезпеки, а себе штрафним санкціям з боку контролюючих органів.

Переваги установки

Залежно від типу підключеного зв’язку, диспетчеризація дозволяє:

 • своєчасно отримувати сигнали про збої в роботі обладнання;
 • значно підвищити оперативність обслуговування ліфтів;
 • забезпечити гучномовний зв’язок з машинними приміщеннями та ліфтами безпосередньо з диспетчерського пункту;
 • здійснювати контроль доступу в ліфтові приміщення;
 • створити повну базу даних режимів роботи ліфтів для проведення детального аналізу процесу експлуатації, а також для створення графіка проведення профілактичних робіт.

Варіанти підключення

Всі вимірювані параметри функціонування ліфтового обладнання підключаються до спеціальних контролерів або концентраторів і передаються в диспетчерський пункт через дводротову виділену лінію.

Володіючи повним переліком діагностованих сигналів, які надані на верхній рівень програмного забезпечення певного класу, легко забезпечити зручне автоматизоване робоче місце диспетчера, яке задовольняє всім наявним вимогам згідно з технічним завданням.

Як замовити послугу

Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом прямо з сайту або по телефону +38 (048) 7777-410 і наші менеджери проконсультують про варіанти співпраці, виконають прорахунок вартості послуги і дадуть відповідь на всі технічні питання.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

  ×
  Замовити розрахунок

   ×