Інвалідні платформи

інвалідна платформа

Платформи для підйому людей з обмеженими можливостями

Міське середовище повинно бути доступним для переміщення будь-якого її жителя. Спуски, підйоми і сходи неможливо подолати людині в інвалідному візку без сторонньої допомоги. Інвалідні платформи, або підйомники, існують саме для того, щоб допомагати людям долати ці перешкоди самостійно.

Види інвалідних платформ

Існує кілька видів підйомників для інвалідних колисок, а саме:

  • стаціонарні похилі: монтуються поруч з сходовим прольотом, при цьому сходи можуть бути як прямі, так і з поворотами. Можуть використовуватися на об’єктах міської інфраструктури (підземні переходи), так і в житлових комплексах або приватних будинках;
  • стаціонарні вертикальні: використовуються для переміщення коляски на висоту до 2 м і більше. Такі платформи багатофункціональні, оскільки їх можна встановлювати біля торгових центрів, в багатоквартирних і приватних будинках, і на інших об’єктах, де потрібен підйом на певну висоту;
  • мобільні: вертикальні платформи – використовуються, в основному, на ж/д вокзалах і аеропортах, оскільки допомагають переміщенню коляски з посадочної платформи в салон транспортного засобу; гусеничні – використовуються для підйому по сходах, але, в даному випадку, підйомником повинен управляти супроводжуючий.

Співпраця з нами

Наша компанія готова надати свої послуги з монтажу та наладки інвалідних підйомників як для приватних клієнтів, так і для представників міської влади. Співпраця з нами – це підписання договору з наданням гарантій на якість наших послуг. Як і будь-яке обладнання, інвалідні платформи повинні мати паспорт, однак, на відміну від ліфтів, ескалаторів або траволаторів, інвалідна платформа не проходить введення в експлуатацію в Головному управлінні Держпраці в Одеській області. Після запуску обладнання в роботу, ми готові прийняти його на подальше технічне обслуговування.

Вартість та замовлення інвалідного підйомника

Вартість робіт по монтажу і налаштуванню обладнання залежить від виду підйомника, вартості обладнання та виробника і складності роботи. Тому кошторис на проведення всіх етапів робіт ми прораховуємо індивідуально для кожного замовника. Крім команди професіоналів і досвіду роботи більше 20-ти років, в нашій компанії передбачені знижки і бонуси, які, безумовно, допоможуть Вам прийняти рішення на нашу користь. Щоб задати питання або залишити заявку, зателефонуйте +38 (048) 7777-410 або надішліть текстове повідомлення з цієї сторінки.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×