Траволатори

траволатор
ТЦ «Сади Перемоги»

Траволатори – вигідно і функціонально

Траволатор – пасажирський конвеєр, який виконує ті ж функції, що і ескалатор, з тією лише різницею, що його частину, що рухається, виконують не ступенями, а у вигляді стрічки. Ці «рухомі доріжки» можна зустріти в торгових центрах, супермаркетах, на аеро- і залізничних вокзалах, і виконані вони можуть бути в декількох варіантах – похилі (з поверху на поверх) або прямі. Погодьтеся, для переміщення з продуктовим візком або великими валізами траволатор має велику перевагу перед ступінчастими ескалаторами. Також вони розширюють можливості для пересування людей з інвалідністю, адже піднятися в інвалідному візку на стрічковому підйомнику не складає труднощів.

Виробники обладнання

На сьогоднішній день ринок України представлений траволаторами різних виробників, починаючи від відомого всім бренду OTIS, до цілком гідних китайських аналогів, таких як SJEС, FUJIHD, KOYO, BLT, MIZUI та інш. Також наш ринок представлений обладнанням європейських виробників – KLEEMAN (Греція), KONE (Фінляндія), Shindler (Німеччина), ThyssenKrupp Elevator (Німеччина). Всі виробники мають необхідні сертифікати якості та ліцензії на реалізацію своєї продукції на території України.

Встановити траволатор – це просто

Співробітники нашої компанії мають 20-річний досвід роботи в монтажі і налаштування обладнання. Саме ми проводили монтаж траволаторов в найвідоміших супермаркетах міста – ТЦ «Сади Перемоги», мережа супермаркетів «Таврія-В».

Етапи роботи
Оснащення об’єкту обладнанням ділиться на кілька етапів, а саме:

  • вибір траволаторов: якщо ви сумніваєтеся у виборі, ми готові надати консультаційні послуги і вибрати найбільш оптимальний варіант з урахуванням конструкційних особливостей і призначення будівлі (аеропорт, торгівельний центр та інш.) і передбачуваного пасажиропотоку;
  • монтаж і налаштування: професійно, якісно і в строк ми зробимо монтаж обладнання з подальшою наладкою;
  • введення в експлуатацію: цей етап включає оформлення паспорта траволатора, проведення повного первинного огляду і введення в експлуатацію в Головному управлінні Держпраці в Одеській області.

Надалі ми готові взяти на технічне обслуговування змонтоване і введене в експлуатацію обладнання.

Як зробити замовлення

Перебуваючи територіально в Одесі, ми працюємо по всій України. Тому, рекомендуємо вже сьогодні набрати номер +38 (048) 7777-410, щоб залишити заявку або задати питання нашим професіоналам.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×