Ліфти у приватний будинок

Ліфтове обладнання для приватних будинків

Сучасний ліфт – це обладнання, яке можливо встановлювати не тільки в висотних будинках, бізнес-центрах або медичних установах, але і в будинках приватної власності або малосімейних котеджах. Проект для такого замовлення розроблюється під індивідуальні вимоги клієнта, з урахуванням всіх нюансів. Наприклад, такий ліфт може бути доповнений функціями для транспортування людей з обмеженими можливостями.

Особливості ліфтів для приватного використання

Безшумність і компактність – ось, мабуть, дві основні відмінні риси ліфтів для приватних будинків. Також ліфтове устаткування відрізняється і технічними характеристиками – кількістю зупинок, швидкістю і вантажопідйомністю. Купе ліфта також може бути оформлено з урахуванням побажань клієнта, але, в рамках безпечної експлуатації ліфта.

Варіанти обладнання, що ми пропонуємо

електричний ліфт з машинним приміщенням і без – сучасні технології дозволяють не використовувати машинне приміщення для лебідки, станції управління і обмежувача швидкості. Такі ліфти називають «безмашинніки». Станція управління являє собою невелику металеву шафу, яка монтується біля ліфта на останньому посадочному майданчику, і яку можливо приховати за елементами дизайну. Інше обладнання монтується безпосередньо в шахті ліфта;
гідравлічний ліфт – рух кабіни відбувается за допомогою гідравлічного поршня. Такий ліфт відрізняється безшумністю і плавністю ходу, і не потребує спеціального машиннго приміщення.
Кожен з типів ліфтів може мати стандартне купе закритого типу або панорамне, а їх дизайн може органічно поєднуватися з дизайном будинку.

Як зробити замовлення

Ми завжди раді новим клієнтам і готові зорієнтувати в оптимальному виборі обладнання саме для Вашого будинку або котеджу. Підібрати ліфт, який буде максимально комфортним і безпечним. Просто зателефонуйте нам за телефоном +38 (048) 7777-410 або напишіть через форму зв’язку.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×