Панорамні ліфти

панорамний ліфт
ТЦ “Єропа”

Панорамні ліфти – для бізнесу і життя

На сьогоднішній день ліфт – це не просто обладнання для переміщення людей і вантажів. Він також може бути стильним елементом інтер’єру як в торговому або бізнес центрі, так і в приватному будинку. Таким стильним елементом може стати панорамний ліфт. Особливий шик йому надає скляна кабіна, з якої відкривається панорамний огляд. Наприклад, в Одесі такий ліфт можна побачити в ТЦ «Галерея Афіна» і «Сади Перемоги».

Технічні особливості

1. Кабіна: в своїй основі кабіна має надійний металевий каркас, на який кріпляться скляні елементи. Залежно від вартості, призначення та технічних характеристик, кабіна панорамного ліфта може бути виконана:

  • стандартної прямокутної форми;
  • напівкруглої і округлої форми;
  • нестандартної гексагональної форми.

Також в панорамному ліфті скляними можуть бути не тільки стіни, але і двері. В принципі, в залежності від побажань замовника, кабіна ліфта (включаючи двері) може бути скляною частково або повністю.

2. Шахта: для ліфта з панорамним склінням шахта може бути бетонної або цегляної, як для пасажирського ліфта з глухою кабіною, так і металлокаркасной з частковим або повним склінням.

Прорахунок вартості і замовлення монтажа

Наша компанія спеціалізується на монтажі та модернізації ліфтового обладнання будь-якої складності в житлових і нежитлових будинках. У нашому портфоліо є приклади успішного монтажу панорамних ліфтів. Оскільки вартість робіт залежить від безлічі факторів – призначення, складності та індивідуальності замовлення, поверховості, і т.інш., ми рекомендуємо відправити нам заявку на прорахунок вартості ліфта з панорамним склінням прямо з сайту, або зв’язатися з нашими менеджерами по телефону +38 (048) 7777-410.

Реалізовані проекти

Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×