Про компанію

Про компанію

З 1995 року, 25 років, команда компанії «РЕАЛ» піклується про Ваш комфорт і безпеку, встановлюючи і обслуговуючи підйомне устаткування в житлових багатоквартирних будинках, торгових і бізнес центрах, на підприємствах різних сфер діяльності.

Ми були одні з перших у своїй галузі, хто зважився зробити крок вперед і вийти за рамки державної структури. За ці роки напрацювали багато – широку клієнтську базу, ім’я, досвід і надійних партнерів серед будівельних компаній і виробників ліфтів, ескалаторів, траволаторів та іншого підйомного обладнання.

Підтвердження тому Ви можете побачити в списку наших партнерів і в нашому портфоліо, серед них клініка «Into-Sana», будівельна компанія «KADORR Group», мережа супермаркетів «Таврія В», «Новий привіз» і багато інших відомих фірм, магазини та бренди. Тому, через чверть століття, ми можемо з повною впевненістю сказати – ми кращі!

Наша мета – безпека наших клієнтів!
Наша місія – створювати комфортний і безпечний простір для життя, роботи і відпочинку!

ТОВ «РЕАЛ» має всі необхідні дозвільні документи та сертифікати, працює в правовому полі, відповідно до стандартів і норм, встановлених Законодавством України і здійснює повний цикл робіт від консультації з вибору обладнання, до його монтажу та обслуговування (докладніше про наші послуги)

Виконуємо монтаж і налаштування підйомного обладнання по всій території України з об’єктами будь-якої складності та інфраструктури: житлові багатоквартирні і приватні будинки, готелі і санаторії, бізнес-центри і супермаркети.

Наші нагороди

Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Про компанію
Заказать просчет

    ×
    Замовити розрахунок

      ×